Przeszyj to sam – o Nas

Kobiece marzenie uszyte na miarę! 

Cześć! Z tej strony Magda.

Stworzyłam przestrzeń Przeszyj to sam, aby wspierać rękodzielników. To wszystko zaczęło się od miłości do szycia. Jak to się mówi – potrzeba matką wynalazków. Tworząc własne produkty, zależało mi, aby były UNIKALNE. Chciałam obsypać je magicznym pyłem, a wtedy – 13 lat temu – nie było to takie łatwe. Tak powstały marki HUUFT i KrohMall, których jestem założycielką i motorem napędowym.  

Od tamtej pory pomagam rękodzielnikom budować spójne i atrakcyjne marki, które wywołują efekt „WOW!”. 

Przez lata poznałam branżę handmade od podszewki. Nawiązałam dziesiątki bardzo wartościowych współprac. Poznałam ekspertów, których teraz z wielką przyjemnością zapraszam do dzielenia się swoją wiedzą – tu, w niezwykłej przestrzeni dla rękodzielników Przeszyj to sam. 

To miejsce pełne inspiracji, praktycznej wiedzy i rozwiązań dla rękodzielników, które możesz zacząć wdrażać już od dziś. 

Dla kogo jest ta przestrzeń?

  • Osób, które szyją i marzą o swoich produktach
  • Rękodzielników, którzy prowadzą marki handmade
  • Miłośników rękodzielnictwa
  • Małych manufaktur

Mam nadzieję, że rozgościsz się tu i poczujesz tą pozytywną, magiczną aurę! Pamiętaj, że jestem tu dla Ciebie i zawsze możesz się ze mną skontaktować (wszystkie potrzebne dane znajdziesz zakładce kontakt).   

Zapraszam Cię do wspólnej rękodzielniczej przygody! Korzystaj z wiedzy i rozwijaj się razem z PRZESZYJ TO SAM!

 

 

 

 

 

Magiczny pył dla Twoich produktów, czyli wyjątkowe metki, etykiety, opakowania, branding dla Twojej marki, ulotki, lampasy i wiele, wiele więcej. Od koncepcji, projektów, aż po gotowe produkty, które dostarczymy prosto do Twojej pracowni. 

Chcesz zachwycać klientów niepowtarzalnymi wzorami Twoich produktów? A może marzy Ci się druk własnego pomysłu na materiałach i uszycie bajecznych akcesoriów lub ubrań według swojego projektu?